Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели, заяви украинския президент Володимир Зеленски в снощното си видеообръщение към нацията, предаде Ройтерс. Агенцията отбелязва, че това се случва на фона на разширяването на спектъра на ударите от страна на Киев срещу енергийната инфраструктура на Русия в опит да се принуди Москва да седне на масата на преговорите, предаде БТА.
"Дадох указания на разузнавателните ни служби и на въоръжените сили да действат превантивно срещу обекти, които Русия използва за разширяване на военните си действия", заяви Зеленски.
Вчера украински безпилотни летателни апарати прекъснаха електроснабдяването в най-големия град в контролирания от Русия Кримски полуостров и нанесоха удари по обекти в централната и южната част на руската европейска територия на фона на задълбочаващата се криза с горивото в Русия, вероятно породена от продължаващите удари на украинските сили срещу нефтопреработвателни заводи и съоръжения от енергийната инфраструктура, посочва Ройтерс.
Нефтопреработвателният завод в столицата Москва ще бъде изведен от експлоатация за поне шест месеца, след като претърпя значителни щети при украински атаки с дронове, съобщиха източници от бранша, което затруднява усилията на Русия да се справи с недостига на гориво, акцентира световната агенция.
Производството на нефтопродукти и кокс в Русия е спаднало с 13,5 процента на годишна база през този май, като темпът на спад се е ускорил в сравнение с по-ранните периоди, сочат официални данни, публикувани вчера. Русия, третият по големина производител на петрол в света, спря да публикува голяма част от данните си за производството и износа на петрол след началото на войната в Украйна през 2022 г., припомня Ройтерс.
Кремъл отбеляза вчера, че пратениците на САЩ Стив Уиткоф и Джаред Къшнър са били заети с други въпроси, и изрази увереност, че контактите с тях относно Украйна ще се възобновят в момента, в който двамата преговарящи са свободни, предаде Ройтерс.
Говорителят на Кремъл Дмитрий Песков направи този коментар, когато беше запитан дали Вашингтон може да изпрати други преговарящи, докато Уиткоф и зетят на американския президент Доналд Тръмп са заети. Двамата са част от преговарящия екип на САЩ за мирното споразумение с Иран.
"Доколкото разбираме, контактите ще продължат", заяви Песков. "Естествено, те (Уиткоф и Къшнър - бел. ред.) са ангажирани с други дела, но в един момент ще се освободят и ние разчитаме да продължим работата си", добави той.
Говорителят отбеляза, че Русия е благодарна на пратениците за усилията им относно Украйна, които той определи като "много конструктивни". "Те имат желание да се вслушат във всички страни - това е изключително ценно точно сега", обърна внимание той.
Република България последователно подкрепя суверенитета и териториалната цялост на Украйна в нейните международно признати граници, както и европейската и евроатлантическа перспектива на Украйна. България е част от усилията на ЕС, НАТО и международната демократична общност в подкрепа на Украйна. Приоритет на българската външна политика е осигуряването на правата на лицата, принадлежащи към българското национално малцинство, което е важен мост на приятелството и сътрудничеството между двете страни.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Последния Софиянец
Коментиран от #8, #33, #95
07:17 25.06.2026
3 ЕВРОПИЙЦИТЕ
Коментиран от #52
07:17 25.06.2026
4 Отговорът
07:18 25.06.2026
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
Само да питам, Германия Беше бомбардирана през ВСВ с " Тотални- килимни "бомбардировки.И предаде ли се, до като Червената армия на 9 май 1945 г не смачка нацистите в Берлин? Не.
А някои Немски подразделения са се били и след обявяването на капитулацията на Германия. Пример : боевете в Прага.
Коментиран от #60
07:21 25.06.2026
7 Мишел
07:21 25.06.2026
8 Сесесере
До коментар #2 от "Последния Софиянец":
Няма лошо да трясне и Москва !07:21 25.06.2026
9 ЗИЛ 117
Фидел Кастро 1992 г.
Коментиран от #69
07:22 25.06.2026
10 ЗИЛ 117
Динамиката по години изглежда така:
2022 - 118,5 хиляди
2023 - 405,4 хиляди
2024 - 595 хиляди
2025 - 621 хиляди
Всеки файл съдържа пълно име, снимка, обстоятелства на смъртта или изчезването, местоположение, контакти на роднини.
Коментиран от #15
07:22 25.06.2026
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 ЗИЛ 117
07:22 25.06.2026
13 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
Коментиран от #29
07:23 25.06.2026
14 Няма край руският позор!
07:23 25.06.2026
15 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #10 от "ЗИЛ 117":
Моите Данни са от вчера.07:24 25.06.2026
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Някой да припомни
Коментиран от #105
07:26 25.06.2026
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Холо ко
07:27 25.06.2026
20 За Русия не ни пука
Аман от тия загрижени за Руссия статии!
Коментиран от #55
07:27 25.06.2026
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 ПРОДАВАТ
МОДИ ПЛАША В РУПИИ.
ИНДИЯ ПРОДАВА НА ПУТИН
БЕНЗИН
ПУТИН ПЛАША В ДОШАРИ
ЕЙ ТОВА Е
РУСКИ РЕЗИЛ .
БИЗНЕС ПО ПУТИНСКИ.
ХАХА ХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХА
Коментиран от #107
07:28 25.06.2026
23 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
Коментиран от #80
07:29 25.06.2026
24 Киев за три дни
Втората армия и първа ядрена сила в света опят абаcpaлась.
07:29 25.06.2026
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 ТРАГИЧНАТА СЪДБА НА 404
07:30 25.06.2026
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Жалки жертви на
Русия ще има
Европа ще се разтури от лудост
07:30 25.06.2026
29 Хм Хм
До коментар #13 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Една Жена Каза, че украински хакери са хакнали руското министерство на отбраната. Руските загуби от 3 руснака за един украинец през 2022 г. са нараснали на 6 към 1. И както се казва - Ужас!Коментиран от #46
07:32 25.06.2026
30 Всяка сутрин милиарди хора се събуждат
07:32 25.06.2026
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 БРИТАНЦИТЕ ЕСКАЛИРАТ КОНФЛИКТА
Коментиран от #41
07:33 25.06.2026
33 ТИ ГЛЕДАЙ
До коментар #2 от "Последния Софиянец":
Да не Удари Бункера.Че КУЦОКРАКИЯ ПЛЪХ
ЩЕ го затрупат Завинаги.
07:35 25.06.2026
34 А КАКВО ЩЕ СТАНЕ
Коментиран от #39, #40, #44, #50, #108
07:35 25.06.2026
35 Така е
И повече изтрезвлтелни отделения.
07:36 25.06.2026
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 СТРАХ И ПАРАНОЯ
ВЕЧЕ Е ПОСТАВИЛ
80 ПВО СИСТЕМИ
ОКОЛО ВАЛДАЙСКОТО ОЗЕРО.
ХАХА ХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХА
ПОСЛЕ В МАСКВА СЕ ЧУДЯТ
ГДЕ НАШЕ ПВО.
07:37 25.06.2026
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Кой? Къде?
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
Да не би Лондон да прави СВО в Мацква?Коментиран от #131
07:38 25.06.2026
40 ДАНО
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
ЧЕ ТОГАВА НАТОНАИСТИНА
ЩЕ ЗАПОЧНАТ ВОЙНА
СЪС
РАШЪН ПЕДЕРЕЙШЪН.
07:38 25.06.2026
41 реалистъ
До коментар #32 от "БРИТАНЦИТЕ ЕСКАЛИРАТ КОНФЛИКТА":
На Острова е спокойно, Москва гори.Коментиран от #48, #49
07:38 25.06.2026
42 Дон Корлеоне
Коментиран от #45
07:39 25.06.2026
43 ТРЯБВА ДА СИ МНОГО ТЪП
07:40 25.06.2026
44 За тях нищо
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
За теб - ще те приберат за халюцинации заради употреба на бояришник.07:40 25.06.2026
45 Пиночет
До коментар #42 от "Дон Корлеоне":
А ти кога пускаш ,че не издържам вече ?07:40 25.06.2026
46 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #29 от "Хм Хм":
Вашите " Жени"саКу
Раи
И лъжат като за умряло. Ха-ха-ха
Знаем, колко Украинки" работят" у Немско. И какво работят също знаем.
И знаем колко скочи заболеааемоста с полово предавани болести например във Варна, след 24.02.2022
Коментиран от #106
07:41 25.06.2026
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 ОЧАКВАЙ НЕОЧАКВАНОТО
До коментар #41 от "реалистъ":
Спокойно е ЗАСЕГА.07:41 25.06.2026
49 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #41 от "реалистъ":
От Москва Ви пища рано сутрин.Спокойно закусвам.
07:42 25.06.2026
50 Тогава
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
рязко ще забравиш родния си руски и ще проговориш перфектен английски.Щото от бране на ягоди там не се научава.
Коментиран от #59
07:43 25.06.2026
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Този коментар е премахнат от модератор.
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 БРИТАНЦИТЕ ЕСКАЛИРАТ КОНФЛИКТА
07:44 25.06.2026
55 Зеленски опитва номера с "Вуте"
До коментар #20 от "За Русия не ни пука":
Или:"На нас ни е зле, ама и на Русия да не и е добре"Без да си прави сметката че Русия отвръща винаги десеторно и то на десеторно по-малка площ.
Но логиката и аритметиката не са му силните страни. Все пак има всички данни за журналист.
Освен това британците и европейците не могат произвежат на месец и част от ракетите и дроновете които Русия произвежд!
А и САЩ са заети да попълват изпразнените си складове и тези на Израел.
07:44 25.06.2026
56 Топчията
Коментиран от #61
07:45 25.06.2026
57 Тцъ, йок!
До коментар #51 от "Да се изредим дружно":
Не искам да пипна бордейни болести.07:46 25.06.2026
58 Българин
Коментиран от #66
07:46 25.06.2026
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Антирашист 763
До коментар #6 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Манипулация е да се съпоставя всв с рашистката войнаКоментиран от #72
07:47 25.06.2026
61 Все забравяш,
До коментар #56 от "Топчията":
че са неможачи. Могучая е само градска легенда.07:47 25.06.2026
62 Този коментар е премахнат от модератор.
63 Този коментар е премахнат от модератор.
64 Не, знам го от завърнали се от Острова
До коментар #59 от "ТИ ОТ ОПИТ ЗНАЕШ":
твои колеги. Английския го докарват с руски окончания.07:48 25.06.2026
65 ТАГАРЕВ БИЛ СЪБРАЛ КУФАРИТЕ
07:49 25.06.2026
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 Няма значение какво
07:51 25.06.2026
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Антирашист 764
До коментар #9 от "ЗИЛ 117":
Фашшзма сега е в просия,тя отговаря на почти всички критерии за фашистка държава . Не спори а чети за фашистката държава !Коментиран от #73
07:51 25.06.2026
70 Този коментар е премахнат от модератор.
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 Този коментар е премахнат от модератор.
73 Не на почти, а
До коментар #69 от "Антирашист 764":
на абсолютно всички.07:53 25.06.2026
74 Дон Корлеоне
07:54 25.06.2026
75 Тоа па
До коментар #21 от "А МОЧАТА?":
Натресоха ти еврото без да те питат... прибират ти парите без да те питат, за да ги пращат за златни тоалетни...нафрашкаха те с бустери за да можеш да пътувашКоментиран от #79
07:54 25.06.2026
76 Този коментар е премахнат от модератор.
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Така е!
До коментар #75 от "Тоа па":
Копейската мъка край няма. И Земята е плоска, и те чипират с хеликоптери, и т.н.07:56 25.06.2026
80 Антирашист 765
До коментар #23 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Никога броя на жертвите не е повод за гордост !Коментиран от #88
07:57 25.06.2026
81 Този коментар е премахнат от модератор.
82 Националист
07:58 25.06.2026
83 Атина Палада
07:58 25.06.2026
84 Артилерист
07:58 25.06.2026
85 Този коментар е премахнат от модератор.
86 Този коментар е премахнат от модератор.
87 Гоце
До коментар #81 от "Оня с мотиката":
На рашиста мотиката трябва да бъде наврява в .... .Коментиран от #100
07:59 25.06.2026
88 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #80 от "Антирашист 765":
Само Ти го тълкуваш като повод за гордост, с ограничения си мзк08:00 25.06.2026
89 Вълк
До коментар #85 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Няма руска баня има финска баня. Те рашистите и за азбуката казваха че Ленин я написал.Коментиран от #98
08:01 25.06.2026
90 Този коментар е премахнат от модератор.
91 Урконюзинформ
Коментиран от #94
08:02 25.06.2026
92 Хахааа!
До коментар #85 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Шегаджия!Прекалено много руски филми, не само в петък вечер, м?
08:03 25.06.2026
93 Гошо
До коментар #70 от "Само копейките не се къпят":
Да ,даже още от преди Потопа сме ги имали тия баниКоментиран от #97
08:04 25.06.2026
94 Е да, в мечтите всичко
До коментар #91 от "Урконюзинформ":
е възможно.Коментиран от #99
08:05 25.06.2026
95 Мегафон
До коментар #2 от "Последния Софиянец":
Не е "сеизмично", а акустично оръжие. Има маааалка разлика. Виж за Турция и Филипините не е много ясно.08:05 25.06.2026
96 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
САЩ с най модерни ракети бомбиха Иран.
Сега ще платят 300 млрд " за въстановяване"
Хахааххах
Коментиран от #101, #102
08:05 25.06.2026
97 Копей, тук където копнеш,
До коментар #93 от "Гошо":
разкопаваш терми с канализация.Глей си външните кенефи и си трай!
Коментиран от #110
08:07 25.06.2026
98 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #89 от "Вълк":
Ти рпзлика правиш ли между двете?08:07 25.06.2026
99 Пудел с пачки
До коментар #94 от "Е да, в мечтите всичко":
Май не ти ясно нито къде се намираш, нито какво може да ти се случи много скоро. Мнсипрост.08:07 25.06.2026
100 Оня с мотиката
До коментар #87 от "Гоце":
Гресирания ,мини да те пробвам със сапа и носи 5€врака за услугата .08:07 25.06.2026
101 Геостратег
До коментар #96 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Така се прави. САЩ бомбиха Германия и Япония - после ги възстановиха и САЩ станаха световна сила номер 1.А Русия - бомби, граби и навсякъде мизерия. Всички ги мразят.
Коментиран от #111
08:09 25.06.2026
102 Кво те касае
До коментар #96 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Хвърлят им стръв зарад канала.Е и?!
Аман от завистливци! Ами премести се в Иран бре!
08:09 25.06.2026
103 Русофил
08:09 25.06.2026
104 Айше
08:10 25.06.2026
105 Този коментар е премахнат от модератор.
106 ЧЕРВЕН ГЕЙТЪР
До коментар #46 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
НАЙ ТЪРСЕНИ САРУСКИНИТЕ
ЗА ПО 50 ЕВРО
ВСИЧКИ ГИ РАБОТЯТ
У ГЕРМАНИЯТА
РУСКИНЯТА Е НОМЕР 1 .
Коментиран от #117, #120, #130
08:10 25.06.2026
107 Мишел
До коментар #22 от "ПРОДАВАТ":
Фантазиташ. Търговските плащания между Русия и Индия са само в рубли и рупии. При държавите от БРИКС също са в национални валути.Коментиран от #129, #141, #145
08:10 25.06.2026
108 Ха ха ха ха
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
Москва ще стане на стъкло.08:11 25.06.2026
109 Този коментар е премахнат от модератор.
110 Историк
До коментар #97 от "Копей, тук където копнеш,":
Ами тези терми са били римски ,кво общо имате с римляните бре тюркомонголски навлеци ?Коментиран от #143
08:12 25.06.2026
111 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #101 от "Геостратег":
И после- 80 Годино американски бази в Япония и Германия.Чуждо военно присъствие = окупация.
Без значение в каква красива хартийка си завил акуто- на нормалните хора им мирише.А На вас жълтопаветниците вие вкусно.
Коментиран от #118, #121
08:12 25.06.2026
112 Този коментар е премахнат от модератор.
113 ОТЛОМКА
ГОРИ.
ЛИТЪР БЕНЗИН А95 СТИГНА
140 РУБЛИ
НО ПО ВЕРОЯТНО Е
СКОРО ИЗОБШО ДА ГО НЕМА .
НЯМА КРАЙ РУСКИЯ ПОЗОР
08:13 25.06.2026
114 МеракЛията
До коментар #109 от "Шафьоро":
А ти пускаш ли отново в дивия ,след операцията за май. сълла ?08:13 25.06.2026
115 АнтроПолог
До коментар #112 от "Не че не сме много славяни, а никак":
Къв славянин си бре с тези три слънчеви бани по рождение и корени от Пакистан ?Коментиран от #132
08:15 25.06.2026
116 az СВО Победа 81
Запали храма Иов Почаевски пълен с цивилни, криещи се там от боевете в града.
Досущ нацистки зверства от времената на ВСВ!
Коментиран от #124, #150
08:15 25.06.2026
117 Този коментар е премахнат от модератор.
118 Каквото и да напишеш, не е аргумент
До коментар #111 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Сега е 21 век, а не 19-ти. Тук е България, а не Раша. Ние сме в ЕС, а не част от РФ.България не те е бомбичка никога.
Млък!
08:16 25.06.2026
119 Копейкин
08:16 25.06.2026
120 Ами
До коментар #106 от "ЧЕРВЕН ГЕЙТЪР":
Май кятти ,за 10 €врака я дърмонят турските тираджии 😬08:17 25.06.2026
121 Сол и Газ
До коментар #111 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Както щеш го наричай Япония и Германия са велики държави и хората живеят добре, а под рудко робство цари мизерия.Коментиран от #125
08:17 25.06.2026
122 Този коментар е премахнат от модератор.
123 Този коментар е премахнат от модератор.
124 Копей, стига с тия руски преписи
До коментар #116 от "az СВО Победа 81":
Стой си в Мацква и си пиши там по форумите.Тук е български форум.
Или тук си на социални помощи, ама не отиваш в родината, защото там нямаш нет, за да си избиваш комплексите за малоценност.
Спирам да те коментирам, за да не ти създам лъжливо усещане за значимост, ти, беден гладен, некъпан копой.
Коментиран от #146
08:20 25.06.2026
125 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #121 от "Сол и Газ":
Велики и богати са две различни неща. Сега са окупирани. А парите свършват.08:21 25.06.2026
126 Този коментар е премахнат от модератор.
127 Трол
08:23 25.06.2026
128 Врислав
08:23 25.06.2026
129 Дахау
До коментар #107 от "Мишел":
Това вече са фантазии. Нито рублата, нито рупиите са конвертируеми и за нищо не стават.Русия няма какво да купи за рупии, а индия за рубли.
Коментиран от #135
08:24 25.06.2026
130 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #106 от "ЧЕРВЕН ГЕЙТЪР":
Изтриват ми отговора, защото пища че мислиш ккраинките за рускини. Те не говорят украински в Германия, както и в България08:24 25.06.2026
131 Това ще да е
До коментар #39 от "Кой? Къде?":
по-вероятно.08:24 25.06.2026
132 Аз съм българин, фашаго
До коментар #115 от "АнтроПолог":
Гените ми са доказано средиземноморски, а твоите, копейските– азиатски.Ловиш ли разликата. Не съди за всички по шефа си, Коцето.
Коментиран от #148
08:24 25.06.2026
133 Този коментар е премахнат от модератор.
134 Този коментар е премахнат от модератор.
135 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #129 от "Дахау":
Нацинални индийски или Руски стоки бе ограничен!!!!Коментиран от #144, #149
08:25 25.06.2026
136 Васил
08:25 25.06.2026
137 Стига
08:25 25.06.2026
138 Този коментар е премахнат от модератор.
139 Клатислив Фостенко
До коментар #112 от "Не че не сме много славяни, а никак":
Гледай само да вдигнеш кръвното. Нищо на никого не си дал, защото нито си славянин, нито си грамотен, нито си българин, анонси изметдолнациганска.08:26 25.06.2026
140 Да бе!
До коментар #105 от "Ха ха ха":
Толкова по-умен, че докара страната си до просешка тояга! Това, което ти поднасят за успехите на Украйна и упадъка на Русия, са приказки за наивни укрофили и русофоби... Нещата там изобщо не са такива, каквито тази категория хора биха желали да бъдат! Особено приказките за украинските военни успехи...08:29 25.06.2026
141 Дахау
До коментар #107 от "Мишел":
Понеже си много умен, обясни ми, как функционира следната сметка:"Общият стокообмен между Индия и Русия е около 70 милиарда долара, но Русия купува от Индия стоки само за 5 милиарда - тоест Русия има излишък от рупии, които не могат да бъдат похарчени."
ако търговията е рупии и рубли, които вървят само в РФ и Индия.
08:29 25.06.2026
142 Удри копейката с лопатЕто!
08:29 25.06.2026
143 Ами генът ми е средиземноморски бре,
До коментар #110 от "Историк":
кви да са термите? Няма да са руски я, недоучен "историко" с трети клас. Като Коцето, историкът с купените дипломи.Я бегай!
08:30 25.06.2026
144 Дахау
До коментар #135 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Прочети 141, отворко.08:30 25.06.2026
145 Верно ли бе?
До коментар #107 от "Мишел":
Тролски б0кл ук08:30 25.06.2026
146 az СВО Победа 81
До коментар #124 от "Копей, стига с тия руски преписи":
Разбирам, че одобряваш зверствата на Киев... 🤮08:31 25.06.2026
147 Факт
08:31 25.06.2026
148 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #132 от "Аз съм българин, фашаго":
Гените не правят човека умен, а просто казват къде е ходила Баба Му или прраааа Баба Му, доброзорно или не.Коментиран от #151
08:31 25.06.2026
149 Дахау
До коментар #135 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Димек руснаците ще купят къри и кукурма за 65 милиарда до си похарчат рупиите.08:31 25.06.2026
150 Този коментар е премахнат от модератор.
151 Опитите продължават
До коментар #148 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Точно пък го правят. Имбицилът си е имбицил. Ти си доказателство.Дори при животните се наблюдава.
08:33 25.06.2026
152 Русия затъва все по-дълбоко.До шия.
08:33 25.06.2026